Inspiratsiooni Instituut on Eesti esimene virtuaalne ideede inkubaator naistele.

Meil on missioon olla toetavaks teejuhiks tegusate ja ettevõtlike naiste ideede teostamise teekonnal. See on eksklusiivne klubi, mis ühendab tublisid naisi üle kogu Eesti, et julgustada neid oma elukvaliteeti parandama ja ennast arendama. Korraldame kursuseid, kokkusaamisi ning üritusi, kus jagame tee/kohvi ning suupistetele lisaks teadmisi ja kogemusi naistelt naistele.

Meie tiim

Viivika Vahi

Koolitaja, coach

Klientide tagasiside

Kursus on inspireeriv ja seda peamiselt just tänu inimestele, kellel on samad lootused ja hirmud ja kellega koos saab mõelda variante oma hirmude ületamiseks. Minul oli sellest kindlasti suur kasu ja sain julgustust, et kõik on võimalik.
- Eve Tobias
Minu jaoks oli just kursuse formaat eriline. Mitte tavapärane formaalne viis, kus koolitaja saali ees ja koolitatavad toolidel reas või konverentsisaalis vaid hoopis klubi vormis kus mõnusas õhkkonnas kohvitassi taga koos inspireerivate naistega ideed hakkasid iseenesest jooksma nii, et alati jäi ajast puudu. Tõeline brainstorming! Sellest oli palju abi, paljud ideed võtsid konkreetsema kuju.
- Eili Edermaa
Olles aastaid juba vaikselt omaette heietanud, et kuidagi peaks ettevõtlusega alustama, aga siiani polnud mul seda suuremat pilti, mida kõike peaks ette valmistama ( kaasa arvatud oma mõtlemist korrigeerima) enne kui pea ees sellesse sisse hüppan. Kursus seadis kenasti paika mu mõtted endast kui ettevõtjast; minu idee ja kuidas seda ärivalmiks kujundada. Viskasime pilgu turundusse ja müügivõimalustesse. Sain teadlikumaks oma potentsiaalsetest klientidest ja kuidas ning kust võiks leida koostööpartnereid. Lisaks andis mulle suure hulga toredaid toetavaid kaaslasi, kes kõik tulihingeliselt elasid kõikidele ideedele kaasa. Koolistusgrupp oli juba ise paras ergutaja ja innustaja. Kursusel saime olla ise teiste ideede potentsiaalsed kliendid ja ideede / toodete kujundajad. Kursus võimendas mu indu tegutseda. Käesolevaks hetkeks olen asutanud oma OÜ ja tegelen juba toodete müügiga. Lisaks on tulnud juurde täiendavaid ideesid, mida olen vaikselt samm- sammult kursuse materjalide abil ärivalmiks seadma hakanud. Aitähh innustamise, julgustamise ja kogemuste jagamise eest!
- Elle Muuga
Olen pikka aega unistanud luua autoriehteid. Miljonäride kursusel naistele sain tuttavaks mitme toreda naisega, kes samuti unistavad oma ideede elluviimisest. Tänu kursuse käigus valitsenud avatud ja inspereerivale õhkkonnale olen saanud juurde nii julgust kui ka kasulikke nõuandeid nii koolitajalt kui ka teistelt osalejatelt oma ideede elluviimiseks. Kurusus on minusse süstinud entusiasmi, tänu millele olen nüüd oma esimese käevõrude kollektsiooni valmis teinud.
- Jelizaveta Rastorgujeva