• LOGIN
  • Ostukorvis ei ole tooteid.

Praegused ja tulevased naistetteõvtjad – tutvustan värsket Eesti Töötukassa koolituskaardi partnerit!

Olen oma mitmes otsevideos ja bogipostituses rääkinud sellest, kui olulised on eesmärgid, aga ka sihipärane ja järjepidev tegutsemine nende saavutamisel. Selleks, et keegi ei arvaks, et mulle meeldib ainult teisi tagant torkida, vaid pigem ikka üritan eelkõige ise oma tõekspidamiste järgi elada ja tegutseda. Muidugi pean ka ennast tihti tagant sundima ja motiveerima, aga täna saan öelda, et oma suvisele järjepidevale toimetamise tulemusena sain paar nädalat tagasi suurepärase uudise. Minu jälgijad Instagramis ja Facebooki grupis „Ettevõtlike naiste koda” on ilmselt juba sellega kursis, aga jagan seda ka siinses postituses kõigi teistega.

Nimelt teatas Eesti Töötukassa, et V5 Avenue OÜ e. Inspiratsiooni Instituut on alates septembrist nende koolituskaardi partneriks valitud. See, aga omakorda tähendab, et minul on oma missiooni – suurendada õnnelike, edukate ja enesega rahul olevate naiste arvu Eestis, aidates neid oma ideede teostamisel, veelgi lihtsam teostada.

See kõik on omakorda kinnitus mulle, et õigete eesmärkide seadmine ning järk-järgult nende poole pürgimine viib sihile. Lisaks, võib järjepideval tegutsemisel olla oluliselt laiem mõju kui esialgu tunduda võib. Minu algne suvine plaan oli ju tegelikult ennast uueks hooajaks põhjalikult ette valmistada. Mõte oli luua ja täiustada praegustele ja tulevastele naisettevõtjatele nende tegevust toetavaid koolitusi. Sain valmis uued ja täiustunud koolitusformaadid, nende õppekavad ning ka korrastatud kodulehe. Aga boonusena oli mu tegemise tulemuseks partnerlus Eesti Töötukassaga.

Aga miks see on nii oluline on? Eelkõige sellepärast, et see kinnitas mulle mu tõekspidamisi, mille kohaselt sihipärane ning järjepidev tegevus oma eesmärkide nimel viib tulemuseni ning tihti on see parem, kui esialgu arvata oskame. Samuti ei ole vähem tähtis ka asjaolu, et nüüdsest saan pakkuda teadmisi, tuge ja abi täiesti tasuta Eesti Töötukassas töötuna arvel olevatele naistele, kes kaaluvad end ettevõtluses proovile panna.

Kogu see jutt ei ole mõeldud eputamiseks, vaid selleks, et oma rõõmu jagada ning anda kõigile oma lugejatele mõista, et sihipärane tegutsemine toimib! Loomulikult soovin sellega (nagu tavaliselt) ka kõiki tegusema utsitada ja usun, et parim viis selleks on ise teistele eeskujuks olla.

7. okt. 2019

0 responses on "Praegused ja tulevased naistetteõvtjad – tutvustan värsket Eesti Töötukassa koolituskaardi partnerit!"

Leave a Message

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

top
© 2019 - Inspiratsiooni Instituut. kujundas funnelsmaster
X