31
okt.

0

Väljakutse: Imeline hommik vol 2.

Kui ma eelmisel aastal lõpetasin 30 päeva kestnud väljakutse tõusta iga päev kl. 5.00, siis oli minu kindel soov proovida seda uuesti kevadel või suvel. Mõtlesin, et oleks tore kuu aega koos päikesega ärgata ja katsetada, kuidas see mõjub. Nagu teame, teeb elu siiski aeg ajalt omad korrektuure ja plaan proovida väljakutset soojemal ning valgemal aastaajal mul ei teostunudki. Nüüdseks on kevad ja ka suvi möödas ning varahommikuti väljas jälle kottpime. Sellegi poolest ma siiski otsustasin just nüüd omale taaskord väljakutse esitada. Mul on hetkel mitmeid projekte, mis vajavad minu panust ning leidsin, et pean otsima võimaluse oma produktiivsust tõsta, et kõik vajalik tehtud saaks.

Ettevõtjaks olemisel on palju plusse, aga ka mõningaid miinuseid. Tihti oled oma tegemistes üksi ning rähkled ennast erinevate rollide vahel ümber lülitades. Üks võimalus on endale asendajaid palgata. Samas siis, kui selleks veel vajalik rahaline ressurss puudub peavad kõik vajalikud tegemised ikkagi tehtud olema. Kui veel soovida ka kiiremaid tulemusi, tuleb n-ö jalad kõhu alt välja võtta ja oma produktiivsust tõsta.

Minul ongi hetkel selline olukord. Päris mitmed rauad on tules ja ka Inspiratsiooni Instituut vajab pidevalt arenemist. Seega usun, et 30 päevane challenge võiks anda soovitud tulemusi. Vähemalt eelmisel aastal oli see küll väga tõhus just minu tootlikkuse osas. Lisaks on mul sel korral eesmärgiks ka oma õhtust rutiini kohandada. Aasta tagasi arvasin, et minu jaoks on kl 5.00 ärkamine tohutu väljakutse, ometi oli minu jaoks üllataval kombel kõige keerulisem hoopis õigel ajal magama saamine. Nüüd on mu päevakava veidi muutunud ning ma ei käi enam trennis nii hilja õhtul, seega on lootust, et mul on nüüd lihtsam oma õhtust rutiini kohandada. Aga eks paistab, millise kogemuse ma sellel korral saan.

Kui keegi lugejatest leiab, et soovib ka proovida, siis olete kõik on oodatud väljakutsest osa saama. Tegin ka Facebookis ürituse, millega on liitunud juba enam kui 10 naist. Seega ei ole ma sellel korral üksi! Proovin siin blogis, Facebookis ja arvatavasti ka Youtube’is Teiga oma kogemust jagada, et teaksite, mida see challenge endaga kaasa toob. Minu eelmise aasta kogemusest saate lugeda siit ja siit. Igatahes, hoidke mulle pöialt 🙂

Ilusaid unenägusid kõigile,

Viivika

No Comments

Reply