Motivatsiooniprogramm naistele

Kirjeldus

Naisettevõtja motivatsiooniprogramm on kahepäevane koolitus, mille esimesel päeval saavad osalejad teada, kuidas seada julgeid eesmärke ja toimivad vahendid, kuidas igapäevselt ennast motiveerida, et jõuda järk-järgult seatud eesmärkideni. Teisel päeval toimub turunduseteemaline loengtöötuba, mille raames mõeldakse läbi turundusstrateegia ettevõtja tegevusvaldkonnast lähtuvalt. See kursus valmistab naisettevõtjad ette julgemate eesmärkide seadmiseks, annab teadmised uute turundusstrateegiate väljatöötamiseks ning hoolitseb selle eest, et ühegi plaani elluviimist ei takistaks motivatsioonipuudumine. Iga osaleja lahkub sealt kohandatud arengu- ja tegevusplaani, uuenenud turundusstrateegiaga ning “tööristakastiga”, mida kasutada igapäevaselt oma eesmärkide poole püüeldes.

1. Päev: “Motivatsiooni booster naistele”

Sisu: Koolituse eesmärk on aidata naisi eesmärkide saavutamisel ning anda toimivaid vahendeid, kuidas igapäevselt ennast motiveerida, distsiplineerida ning jõuda järk-järgult eesmärkidele lähemale.

2. Päev: “Ideede genereerimine ja turunduse brainstorming”

Sisu: Koolituse eesmärk on aidata osalejatel genereerida uusi ideid, kohandada oma toote/teenuse turundust, läbi mõelda oma väärtuspakkumine jms, et jõuda rohkemate klientideni.

Koolitus on segu teooriast ja prakast. Eelkõige teisel päeval saavad osalejad teooriat katsetada oma ideede ja/või ärimudeli peal ning vajadusel neid kohandada.  Erinevate harjutuste ja pauside ajal julgustame osalejaid omavahel suhtlema, et laieneks nende võrgustik

Koolitusele eelregistreerimiseks vajuta siia

Koolitaja info

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.