Allahindlus!

Miljonärikursus naistele 2.0

599  299 

Laos

Kirjeldus

Koolitus on mõeldud naistele, kes soovivad alustada ettevõtlusega või kohandada oma olemas olevat ärimudelit. Kahe nädalaga 5 kohtumise käigus aidatakse leida või kohandada ideed, mis seejärel muudetakse  äriplaaniks ja teostatavaks ärimudeliks, Osalejad saavad teadamisi endast, rahast ja ettevõtlusest. Lisaks muule, on uuenduskuuri läbi teinud formaati lisandunud osalejatele uudseid ja motiveerivaid harjutusi, mis aitavad osalejatel ajupotentsiaali maksimaalselt avada. Samuti teeme nüüdsest esmakordselt kursuse ajaloos ka IGAST OSALEJAST MILJONÄRI! Seega, kui soovid kõigest sellest osa saada ja oled siiani kahelnud, kas osaleda kursusel “Miljonärikursus naistele 2.0”, või mitte, siis NÜÜD ON SELLEKS PARIM AEG!

Kõigest kahe nädalaga mugandad intensiivse programmi jooksul oma idee toimivaks ärimudeliks, oled valmis alustama ettevõtlusega ja nagu lubatud, saad sel korral ühtlasi ka miljonäriks!
Kas Sul on ideid, mida soovid teostada, või omad ettevõtmist, mille mudelit plaanid kohandada? Äkki tahaksid hoopis suurendada teadmisi ettevõtluse osas, või unistad laiemast ettevõtlike naiste võrgustikust? Kas soovid omada miljonäri elustiili ja oled valmis tegema ka seda, mida enamik miljonäre on teinud, et selliseni jõuda? Kui nii, siis registreeru juba täna kursusele, mis on muutnud sadade naiste elusid Eestis! Selleks kasuta linki.
NB! Kohtade arv gruppidesse on piiratud. Seega, kui usud, et “Miljonärikursus naistele 2.0” on Sinule, siis tegutse kiiresti!’

Kursuse programm

1. Päev – Raha ja minapilt
2. Päev: – Kiirtee (äri)ideest (äri)mudelini
3. Päev – Tegevuskava koostamine ja riskide maandamine
4. Päev – Turunduse brainstorming
5. Päev – Hüpe miljonäri elustiili

Osalustasu:
Hind kiirematele 299€
Soodushind 359€
Tavahind 599€

Viie loovpraktilise kohtumise käigus saavad osalejad teadmisi nii iseenda kui ka raha kohta ning lisaks kaasa (äri)plaani ja (äri)mudeli, mida peale kursust kohe realiseerima hakata. Samuti vahetatakse ideid, teadmisi ja kogemusi teiste osalejatega, mille tulemusena laieneb kõigi võrgustik teiste tegusate naiste arvelt.

SEE KURSUS ON NAISTELT NAISTELE!
Vaata ka lisaks.

Koolitaja tutvustus:

Koolitaja, coach ja ettevõtja Viivika on omandanud EBS-is rahvsvahelise maghistrikraadi (MBA) äriinnovatsiooni erialal. Muuhulgas on ta läbinud ka Coaching Skills Certificate Programmi. Lisaks osalenud EAS-i ärimentorprogrammis mentiina. Ettevõtjana on ta tegutsenud mitmeid aastaid ning on tänaseks päevaks toonud turule mitu toodet, mida müüb nii Eesti, UK, Kanada kui ka USA turul. Üks tema ideedest valiti 2014. aasta Ajujahi 100 parema hulka. Erinevate kursuste läbiviimisega on Viivika tegelenud ligi kümme aastat. Ta on spetsialiseerunud loovpraktiliste töötoalaadsete kursuste loomisele ja korraldamisele ning tema käe all on koolitatud sadu naisi, kellest paljudest on tänaseks sirgunud tublid ja tegusad naisettevõtjad.

“Kursuse “Miljonärikursus naistele” kontekstis pean oma CV-st olulisemaks asjaolu, et ma usun Eesti naistesse ja nende potentsiaali. Mul on alati olnud palju ideid ning tean, kui raske võib tunduda nende teostamine. Oma kogemusele tuginedes võin öelda, et vahel piisab vaid toetavast õlast, aga ka seda, et tegelikult on KÕIK võimalik!”

Viivika
Rohkem infot koolitaja kohta leiad siit.

 

http://www.miljonarikursus.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.