12
sept.

Tere taas, tegus naine!

 Paranda mind, kui ma eksin, aga minu kogemus näitab, et meie, naised, otsime oma ideede teostamisel toetavat võrgustikku. Olgu selleks siis ema, õde sõbranna(d), mentor vm, tunneme me ennast kindlamalt, kui saame oma mõtteid ning plaane kellegagi arutada ja need kõva häälega välja öelda. Sellest inspireerituna saatsime täna kõigile meie uudiskirjaga liitunutele välja kutse meie alanud hooaja stardipaugule – üritusele “Inspiratsiooni Instituudi 17/18 WarmUp”. Meie varasemad ühisüritused on näidanud, et teiste tegusate ning ettevõtlike naistega aeg-ajalt kohtumine värskendab mõtteid ning innustab uutele tegudele.

Kohtumisele on oodatud nii meie varasemad kursustel osalejad kui ka tulevased fännid ja huvilised. Juhul kui Sa ei ole meie uudiskirju saanud, siis liitu meie listiga. Nii jõuavad järgimsted uudised ka Sinuni 🙂 Hooaja avaüritusest osa saamiseks märgi kalendrisse kuupäev 25. september 2017 kl. 18.00 ja registreeru kursusele enne 22. septembrit! NB! Eelregistreerimine on vajalik selleks, et kohti jätkuks kõigile soovijaile! Neile, kes ei ole eelnevalt registreerimisvormi kaudu ennast tulijaks märkinud me kahjuks kohta garanteerida ei saa.

Nüüd siis üritusest lähemalt… “Inspiratsiooni Instituudi 17/18 WarmUp” on ühtlasi nii mõnus koosviibimine kui ka asjalik ja praktiline eesmärkide seadmine. Kohtumisel saad luua uusi kontakte ja tutvuda naistega, kes on niisama tegusad ja ettevõtlikud nagu Sinagi. Samuti avaneb võimalus piiluda Inspiratsiooni Instituudi kardinate taha – me räägime Sulle, mis uut, mis teoksil ja mis plaanis. Naudime teed/kohvi ning suupisteid ja ammutame inspiratsiooni järgmisteks ettevõtmisteks. Lisaks muule hoolitseme, et iga osaleja saaks ürituselt mälestuseks tegevuskava järgmiseks hooajaks, mis aitab tegemistel järge pidada ja uusi ideid rakendada.

Olenevalt osalejate arvust toimub kohtumine kas Inspiratsiooni Instituudi ruumides, või nagu varasematelgi kordadel, mõne Tallinna restorani, kohviku vms hubaste seinte vahel. Lisainfo toimumiskoha osas avaldame meie Facebooki lehel ning loomulikult ka Inspiratsiooni Instituudi kodulehel niipea, kui lõplik osalejate arv on paigas.

Nagu Sa näed, siis mina ei maga ja teen kõik selleks, et ka Sind ärkvel ning tegusana hoida 🙂 Seetõttu planeerime oma tiimiga aina uusi üritusi eesmärgiga osalejaid motiveerida ja inspireerida. Kõike ikka soovist laiendada ning tugevdada Eesti ettevõtlike naiste võrgustikku. Just sellepärast on lisaks kursusele “Miljonäride kursus naistele”, meie ürituste ning koolituste nimekirja lisandunud uus ja põnev koosviibimiste sari – “Hariv Aperitiiv”, mis käsitleb erinevaid ettevõtlusalaseid teemasid, aga mitte ainult. “Hariv Aperitiiv” on üritus, mille raames oleme liitnud Lõuna-Euroopa traditsioonid (söögiisu ergutamine vastavatejookide ja suupistetega), Eesti tegusad naised, meeldiva ning hubase õhkkonna ja naiste arengut toetavad ning ühtlasi silmaringi laiendavad teadmised. Kõikide liidetavate summaks on teadlikumad ja enesekindlad naised, kes teavad, kuidas oma ideedest ning ettevõtmistest maksimumi võtta. Üritustel käsitletavad teemad ja muu vajaliku info avaldame meie kodu- ning Facebooki lehel.

Värvilist sügise algust soovides,

Viivika