• LOGIN
  • Ostukorvis ei ole tooteid.

Koolitaja: Viivika Vahi

Viivika Vahi

Koolitaja, naisettevõtjate arenguekspert
Inspiratsiooni Instituudi asutaja

Kogemused

2010 - tänaseni

Koolitamine

Koolitamisega on Viivika tegelenud ligi 10 aastat. Ta on spetsialiseerunud loovpraktiliste töötoalaadsete koolituste loomisele ja läbi viimisele. Nende aluseks on erinevatest õpingutest ja koolitustelt omandatud teadmised ning isiklik kogemus. Viivika on ka alustavale naisettevõtjale loodud populaarse kursuse “Miljonäride kursus naistele” formaadi autor. Sellest on välja sirgunud mitmed tubilid naisettevõtjad.

2007 - tänaseni

Ettevõtlus

Ettevõtjana on Viivika tegelenud üle 15 aasta. Selle raames on ta puutunud kokku tootearendusega, toote ja teenuse turundamisega ning tänaseks päevaks toonud edukalt turule mitu toodet, mida müüb nii Eestis kui ka eksporditurgudel.

2010 - 2013

Muu

Viivika on alati olnud ideedegeneraator. Üks tema ideedest valiti ka 2014. aastal Ajujahi 100 parima hulka.

Lisaks on Viivika tegelenud üle 10 aasta tippspordiga ning kuulunud aastaid Eesti koondisesse iluvõimlemises. Tänu sellele kogemusele teab Viivika eesmärgipärasest enesemotiveerimisest ja sellest, mida on vaja, et tippu jõuda.

Viivika sooviks on aidata läbi teadliku ettevõtluse tegusatel  naistel enda elukvaliteeti parandada.

minust

“Oma CV-st pean olulisemaks usku Eesti naistesse ja nende võimetesse. Minu missiooniks on avada naistes nende potentsiaal ning kasvatada enesega rahul olevate naiste arvu Eestis, jagades nendega oma teadmisi, kogemusi, oskuseid ning samal ajal neid omavahel ühendades. Koos on lihsam leida õiget teeotsa, sillutada rada edule ja julgem astuda esimesi samme selles suunas. Olen tegelenud tippspordiga üle 10 aasta ning tean, kuidas motiveerida ennast ja teisi ka siis kui teekond auguliseks muutub. Pooldan väga elukestvat õpet, mistõttu arendan end igapäevaselt, kogudes järjest rohkem teadmisi, mida oma koolitatavatega jagada. Mul on alati olnud rohkelt ideid ning tean kui raske ja hirmutav võib tunduda nende teostamine. Samas tean ka, et kui sulle on antud idee või eesmärk, siis on sinu jaoks olemas ka võimalused ja vahendid, mille abil neid teostada. Usun, et tegelikult on KÕIK võimalik.”

Viivika Vahi

HARIDUS

2017

Rahvusvaheline MBA, äriinnovatsiooni eriala
Estonian Business School

2011

BA koreograafia erialal
Kõrvalerialad: majandus ja projektijuhtimine
Tallinna Ülikool

tÄIENDUSKOOLITUSED

2019

Foundr e-commerce masterclass "Start & Scale"

2018

Branding and networking masterclass
by Mihail Chernov

2017

Tootearenduse ABC
Marketingi Instituut

2016

Start-up idea development program
TTÜ

2016

Coaching Skills Certificate Program
EBS Koolituse Keskus

2014

Ärimentorprogramm - Kaja Heinsalu mentii
EAS

2014

Ekspordiplaan: Planeerimisest finantseerimiseni
Marketingi Instituut

2014

Eksport sotsiaalmeedia abil
Marketingi Instituut

2014

Toote turundamine väikese eelarvega Marketingi Instituut

oskused

Ettevõtluskoolitused 95%
Motiveerimine 97%
Coaching 70%
Turundus ja bränding 75%
Personaalsed konsultatsioonid 80%

Eili E. Edermaa-Linnas

Mulle meeldis koolitaja samastumine kursusel osalejatega. Tekib mõnus õhkkond justkui räägiks sõbrannadega oma tulevikuplaanidest. Lisaväärtuseks on professionaali hinnang ja nõuanded. Kursuselt saab iga naine kindlustunde ning põhjalikud juhendid edaspidiseks tegevuseks.

Vivika Volar

Viivika kursus oli väga inspireeriv. Mulle väga meelis koolituse atmosfäär kooskäivate väikese arvu toredate naistega. Sain julgustust ja uusi vaatenurki oma uutele ideedele nii grupikaaslastelt kui ka juhendajalt. Lisaks tõi koolitaja puht majanduslikele ja turunduslikele teemadele sisse ka väga palju isiklikke motivatsiooni- ja arenguteemasid.

Jaanika Moorats

Läbisin Viivika koolitusprogrammi paar aastat tagasi. Viivika on koolitajana tugev inspireerija, samas alati aus, tuginedes koolitusel enda kogemustele. Tema koostatud koolitusprogramm on väga praktiline ning selle jooksul on võimalik ka reaalselt oma ideed ellu viia.

top
© 2019 - Inspiratsiooni Instituut. kujundas funnelsmaster
X