Veebipoe INSPIRATSIOONIINSTITUUT.EE (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ V5 AVENUE (registrikood14268108), asukohaga Õismäe tee 147-19, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest teenuste tarbimisel ning (virtuaalsete) toodete ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete/teenuste hinnad on märgitud toodete/teenuste juurde. Teave toote/teenuse kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Teenuse või (virtuaalse) toote tellimiseks tuleb lisada need ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud teenust ei ole võimalik tarnida seoses teenuse lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Virtuaalsete toodete kohaletoimetamine meili teel toimub järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Itaalia, USA, Kanada, UK. Virtuaalsed tooted jõuavad üldjuhul ostja määratud meiliaadressile 1 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest/teenusest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele]. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud teenust kasutada muul viisil kui on vajalik selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud teenuse testimiseks füüsilises poes.

Kui teenust on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik teenuse olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt teenuse väärtuse vähenemisele. Teenuse tagastamiseks tuleb esitada teenuse ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@inspiratsiooniinstituut.ee hiljemalt 14 päeva jooksul teenuse eest tarbimist. Veebipood tagastab tagastatava teenuse kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on teenusega kaasnevad materjalid tagasi saanud.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust, kui teenuse või (virtuaalse) toote hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud teenuse või (virtuaalse) toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba lepingu sõlmimise, teenuse osutamise või virtuaalse toote edastamise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@inspiratsiooniinstituut.ee või helistada telefonil: 55 533 633. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast teenuse osutamist või (virtuaalse) toote üleandmist ostjale. Kui Veebipoest tellitud teenusel või ostetud (virtuaalsel) tootel on puudused, mille eest Veebipood vastutab, korrigeerib, parandab või asendab Veebipood puudusega teenuse või (virtuaalse) toote. Kui teenust või (virtuaalset) toodet ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning teenuse osutamiseks või (virtuaalse) toote ligipääsu lingi ostjale edastamiseks. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@inspiratsiooniinstituut.ee või helistada telefonil: 55 533 633 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

28.08.2017

V5 AVENUE OÜ