28
jaan.

0

Esimene “Hariv Aperitiiv” on teoks saamas!

Hei, särav naine! 

Nii, nagu lubatud, olen jätkuvalt tegus ning teen kõik endast oleneva, et ka Sind motiveerida ja tegutsema tõugata. Alates hooaja algusest olen kohtunud kümnete suurepäraste naistega nii Inspiratsiooni Instituudi hooaja avaürituse kui ka kursuse “Miljonäride kursus naistele” raames. Aga see selleks… Tegelkult tahaksin teada, kuidas Sinu ideedel läheb? Kas oled nende ellu viimist alustanud? Kui ei, siis kas nende teostamine tundub Sulle raske? Või kardad hoopis, et ei suuda neid üksi ideaalselt teostada. Ma tean ömast kogemusest, et erinevate ettevõtmiste ideefaasis on veel muidki põhjuseid, miks suurem osa neist “sahtlisse” lebama jääb. Aga selleks, et Sind innustada on mul ka vastupidiseid näiteid. Seega võin kinnitada – tegelikult on kõik meie mõtlemises/tegutsemises (õigemini tegutsematuses) kinni. Värskeim näide on idee, mis idanneb juba eelmise aasta suvest. Selleks on hooaja alguses välja kuulutatud uus ürituste sari “Hariv Aperitiiv . Nagu näed, siis ka minul võtab mõtte küpsetamine aega,  aga oluline on, et juba tuleval nädalal 30. jaanuaril kl. 18.30 toimubki Inspiratsiooni Instituudi ruumides esimene üritus sellest sarjaks ning teemaks on “Müük Amazonis – kas võimalus ka minu jaoks?”. Seega julgustan ka Sind oma ideedelt tolmi maha raputama ning neid teostama asuma. Kui üksi tundub hirmus, siis otsi võrgustikku ja esimene võimalus ongi juba teisipäeval! Sinul pole vaja muud, kui vaid õigel ajal õiges kohas olla 🙂 Lisaks heale seltskonnale, suupistetele ning isu tekitavale aperitiivile saad ka teadmisi Amazoni müügi kohta. Seega, kui Sul on toode või plaanid tuua turule mõne toote, millega soovid vallutada USA, aga miks mitte ka Euroopa, Kanada või Jaapani turgu, või kui soovid teha äri kodunt lahkumata, siis on esimene “Hariv Aperitiiv” just Sinule! Üritusel räägime järgmistel teemadel:

1. Millised tooted sobivad Amazoni müügiks,

2. kuidas alustada äri Amazonis,

3. millised on Amazoni müügi võlud ja valud.

Kohtumise joogiks on Perlage vahuvein “Ottanta Cinque”, mis ei sisalda säilitusaineid. Suupisteteks pakume erinevale maitsele sobivaid isutekitajaid. Kõike seda meeldivas ja hubases õhkkonnas suurepäraste naiste seltskonnas.

Aeg: 30.01.2018 kl. 18.30

Koht: Inspiratsiooni Instituut, Ehtiajate tee 110, Tallinn

Osalustasu: 35 €

Koosviibimiste sari – “Hariv Aperitiiv” käsitleb erinevaid ettevõtlusalaseid teemasid, aga mitte ainult. “Hariv Aperitiiv” on üritus, mille raames oleme liitnud Lõuna-Euroopa traditsioonid (söögiisu ergutamine vastavate jookide ja suupistetega), Eesti tegusad naised, meeldiva ning hubase õhkkonna ja naiste arengut toetavad ning ühtlasi silmaringi laiendavad teadmised. Kõikide liidetavate summaks on teadlikumad ja enesekindlad naised, kes teavad, kuidas oma ideedest ning ettevõtmistest maksimumi võtta.

Kuna tegemist on ürituste SARJAGA, siis loomulikult ei piirdu see Amaznoni müüki kajastava kohtumisega. Teemasid, mis ettevõtlikke naisi kõnetavad on tohutul määral, seega loodame, et “Harivast Aperitiivist” kujuneb regulaarne kohtumisplatvorm tegusatele naistele. Täna võin avaldada ka juba järgmiste “Harivate Aperitiivide” teemad:

1. “Blogi pidamine, kas võimalik rahateenimise allikas” – räägime, kuidas blogimisega raha teenida, kellele see võiks sobida, mis on selle lisaboonused ning samuti ka blogi pidamise miinustest.

2. “Läbipõlemine – mis tont see on?” – räägime, keda see ohustab, kuidas seda ära tunda ning mis veelgi olulisem, kuidas seda ära hoida. Kõike seda vürtsitame praktiliste harjutustega.

Ürituste täpsed ajad, kohad, käsitletavad teemad ja muu vajaliku info avaldame meie Facebooki lehel. Ah, jaa – kõik soovitused näiteks teemade osas on igati teretulnud.

Selleks korraks ongi kõik. Ootan teateid Sinu ideede ja tegemiste kohta.

Kohtumiseni juba teisipäeval 30.01. või siis mõne muu üritse raames!

Viivika

PS! Kuna kohtade arv on piiratud, siis on vajalik eelregistreerimine. Selleks kliki siia.

No Comments

Reply