“Miljonäride kursus naistele oli väga inspireeriv ja mulle väga meelis koolituse atmosfäär kooskäivate väikese arvu toredate naistega. Niisiisi grupp ja koht moodustasid intiimse keskkonna, kuhu oli alati heameel tulla. Lisaks meeldivale emotsioonile sain julgustust ja uusi vaatenurki oma uutele ideedele nii grupikaaslastelt kui ka juhendajalt. Lisaks meeldis väga see, et puht majanduslikele ja turunduslikele teemadele tuli sisse ka väga palju isiklikku motivatsiooni- ja arenguteemasid, millest naistel peamiselt vajaka jääb. Boonuseks on veel see, et inspiratsiooni instituudil on oma võrgustik erinevatest naisettevõtjatest. Seega, kui oled hakkaja ja aktiivne, siis kõik võimalused on siin olemas 😊”

Vivika Volar

“Olen pikka aega unistanud luua autoriehteid. Miljonäride kursusel naistele sain tuttavaks mitme toreda naisega, kes samuti unistavad oma ideede elluviimisest. Tänu kursuse käigus valitsenud avatud ja inspereerivale õhkkonnale olen saanud juurde nii julgust kui ka kasulikke nõuandeid nii koolitajalt kui ka teistelt osalejatelt oma ideede elluviimiseks. Kurusus on minusse süstinud entusiasmi, tänu millele olen nüüd oma esimese käevõrude kollektsiooni valmis teinud.”

Jelisaveta Rastorgujeva

“Kursus on inspireeriv ja seda peamiselt just tänu inimestele, kellel on samad lootused ja hirmud ja kellega koos saab mõelda variante oma hirmude ületamiseks. Minul oli sellest kindlasti suur kasu ja sain julgustust, et kõik on võimalik.”

Eve TobiasCEO

“… Kursus seadis kenasti paika mu mõtted endast kui ettevõtjast; minu idee ja kuidas seda ärivalmiks kujundada. Viskasime pilgu turundusse ja müügivõimalustesse. Sain teadlikumaks oma potentsiaalsetest klientidest ja kuidas ning kust võiks leida koostööpartnereid. Lisaks andis mulle suure hulga toredaid toetavaid kaaslasi, kes kõik tulihingeliselt elasid kõikidele ideedele kaasa. Koolistusgrupp oli juba ise paras ergutaja ja innustaja. Kursusel saime olla ise teiste ideede potentsiaalsed kliendid ja ideede / toodete kujundajad. Kursus võimendas mu indu tegutseda. Käesolevaks hetkeks olen asutanud oma OÜ ja tegelen juba toodete müügiga. Lisaks on tulnud juurde täiendavaid ideesid, mida olen vaikselt samm- sammult kursuse materjalide abil ärivalmiks seadma. Aitähh innustamise, julgustamise ja kogemuste jagamise eest!”

Elle Muuga

“Minu jaoks oli just kursuse formaat eriline. Mitte tavapärane formaalne viis, kus koolitaja saali ees ja koolitatavad toolidel reas või konverentsisaalis vaid hoopis klubi vormis kus mõnusas õhkkonnas kohvitassi taga koos inspireerivate naistega ideed hakkasid iseenesest jooksma nii, et alati jäi ajast puudu. Tõeline brainstorming! Sellest oli palju abi, paljud ideed võtsid konkreetsema kuju.”

Eili Eleanor Edermaa-Linnaspractice yoga for 7 years

Praesent in tortor hendrerit, interdum elit blandit, volutpat nibh. Cras rutrum est et velit semper sodales. Nam nec aliquet mauris. In egestas orci quis magna iaculis eleifend!

Diana Richardspractice yoga for 4 months

Morbi tempus laoreet dolor, sed auctor blandit venenatis erat, at maximus arcu cursus ut. Aliquam tempus laoreet dolor, sed auctor leo bibendum. Thanx!

Diana Brownpractice yoga for 1 month

Etiam auctor suscipit consequat. Morbi ac bibendum mauris. Curabitur ultrices purus ac neque suscipit eleifend. Praesent et augue neque loremipsum dolor nulla glavrida.

Etiam Praesentpractice yoga for 1 years

Proin eget ex convallis eu viverra lorem pretium. Morbi dapibus a tellus at euismod.raesent varius sem id felis scelerisque vehicula. Suspendisse nibh felis, sollicitudin eu sollicitudin at, tristique faucibus enim.

Leonardo Blackpractice yoga for 5 years