• LOGIN
  • Ostukorvis ei ole tooteid.

Enesemotiveerimise reegel 3/3/1 naisettevõtjale

Olen oma postitustes ja videotes, aga ka koolitusel “Motivatsiooni booster naistele” motivatsiooniteemat palju kajastanud. Seda ikka seepärast, et motiveerimine on eesmärkide saavutamisel väga olulise tähtusega ning annab meile vajalikku energiat ka rasketest momentidest üle saada. Meil on võimalik selleks otsida välist tuge, samas puutuvad naisettevõtjad tihti kokku ka vajadusega leida motivatsiooni enese seest. Just sellistel puhkudel soovitan kasutada erinevaid nippe. Üks nendest on reegel 3/3/1. Seda reeglit soovitan kasutada eriti siis, kui oled alustamas uute eesmärkide täitmist ja/või Sul on raske valida välja need, millele esmajärjekorras keskenduma peaksid. Nimetatud reegli puhul peaksid järgima allolevaid samme:

1. Vali omale kolm olulisimat eesmärki – ehk millised on Su selle aasta kolm suurimat eesmärki.

2. Nüüd mõtle iga eesmärgi saavutamise jaoks üks vajalik harjumus – nt. kui soovid kaalust alla võtta, raamatut kirjutada ning oma lähisuhteid parandada, siis harjumused, mis neid plaane aitaksid saavutada, oleks näiteks igapäevane füüsiline tegevus, kirjutamine ning oma lähedastega kvaliteetaja veetmine. Kui ka Sinu kaaslane soovib oma füüsilist vormi parandada, siis ehk õnnestub valida mõni selline treening, mida saate koos harrastada. Selliselt on võimalik kaks kärbest ühe hoobiga tabada.

3. Kirjuta see kõik ühele paberilehele – seejärel kanna seda endaga igapäevaselt kaasas näiteks märkmiku vahel. See aitab meil oma eesmärke pidevalt meeles hoida ja nendele keskenduda.

Usun, et antud reegel tuleb kasuks kõigile naistele, kellel on palju eesmärke. See on abiks kõige olulisemate selekteerimisel, et oleks selge, millele esimesena fokusseerida. Lisaks teame nii ka seda, kuidas oma harjumusi kohandada, et soovitut kiiremini saavutada.

Viivika

19. aug. 2019

0 responses on "Enesemotiveerimise reegel 3/3/1 naisettevõtjale"

Leave a Message

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

top
© 2019 - Inspiratsiooni Instituut. kujundas funnelsmaster
X