• LOGIN
  • Ostukorvis ei ole tooteid.

KKK

Jaa, see on oluline küsimus! Tõesti, Sul on tõenäoliselt juba niigi palju erinevaid uudiskirju, mis Su postkasti potsatavad. Milleks siis siduda ennast veel ühe lehega?! Ma mõistan Sind, no aga kui juba siia oled sattunud, siis usun, et oled huvitatud inspiratsioonist, motivatsioonist, naisettevõtlusest ja/või abist ideede teostamisel. Ning just selleks meie tiim ongi. Me aitame Sul leida lahendusi, soovime Sind motiveerida ning inspireerida, pakume Sulle vajalikke teadmisi. Samuti korraldame koolitusi ning üritusi, et lisaks muule pakkuda Sulle võimalust kohtuda teiste ettevõtlike naistega.

Seega, liitudes meie uudiskirjaga, võimaldad olla esimeste seas, kes kuuleb meie korraldatud üritustest, loeb postitusi naisettevõtjaid puudutavatel teemadel või pääseb ligi meie peagi valmivatele motiveerivatele ja harivatele videotele.

Kursus on loodud mõeldes naistele, kellel on soov oma elukvaliteeti parandada ning ühtlasi omandada põhjalikke teadmisi ettevõtlusega alustamisest. Lisaks teadmistele pakume praktilisi harjutusi, mis juhatavad osalejate protsessi ideest teostuseni eesmärgiga kahe kuuga jõuda toimiva ärimudelini. Kirsiks tordil on liitumine sarnaste ettevõtlike naiste võrgustikuga.

Muidugi võivad! Kui sooviks on arendada oma teadmisi kurusuel käsitlevate teemade osasa või laiendada oma võrgustikku ettevõtlike naiste arvelt, siis on kursusest kasu ka juba tegutsevatel naisettevõtjatel. Meie kursusel on osalenud ka enam kui 15aastase ettevõtluskogemusega naisi, kes on soovinud oma olemas olevat ärimudelit kohandada vms.

Kahjuks mitte. “Miljoäride kursus naistele” on komplekskursus, mis koosneb viiest kokkusaamisest. Kuna selle eesmärk on osalejate ideid arendada valmis mudeliks ning koosviibimiste raames räägime nendest põhjalikult, siis ei saa me lubada gruppi n-ö lihtsalt kuulajaid. Meie huvi on ka moodustada grupiliikmetest teineteist toetav tiim, milles tekiks sünergia üksteise ideid aendades.

Soovitan Sul vaadata ka meie teisi kurususeid. Võimalik, et Sind huvitavat teemat käsitletakse mõne teise koolituse raames. Kui mitte, siis on tõenäoline, et antud teemaline koolitus on alles loomisel. Seetõttu soovitame ennast registreerida meie lehel, et uudiskirjad nii ürituste kui ka muu infoga Sinuni jõuaks 🙂

Loomulikult! Idee puudumine ei ole takistuseks kursuse edukaks läbimiseks. Meil on olnud varem osalejaid, kes väidavad, et neil ei ole kunagi ühtegi head ideed, samas aga rohkelt teotahet. Neile olen öelnud, et ei tasu muretseda, kursuse käigus tuleb reeglina kõigil mõni idee. Siiani on nii läinudki. Mõnel puhul on osaleja, kes alguses väitis, et tal pole kunagi ühtegi ideed, tulnud järgimsele kokkusaamisele tervelt viie ideega ning seisnud valiku ees, millisega nendest edasi minna. Juhuk, kui Sinul siiski ükski “pirn” kursuse perioodi jooksul põlema ei lähe, saad igal juhul teadmisi ning mõtteid, äriarenduseks. Ning niipea, kui tekib idee, saad oma teadmisi rakendama hakata. Samuti on Sul alati võimalus liituda mõne naise tiimi, kellel on idee, aga ei ole piisavalt inimressurssi, et seda käima lükata.

Pikemate kursuste eest on võimalik tasuda kuni kolmes osas. Selleks, et tagada koht kursusel, tuleks enne esimest kohtumist maksta vähemalt esimene osamakse. Ülejäänud summa on võimalik jaotada veel maksimaalselt kaheks osamakseks tingimusel, et kogu kursuse tasu on maksud enne viimast kohtumist. Ühepäevaste kursuste eest on osamaksetena tasumine võimalik eelneva kokkuleppe alusel. 

top
© 2019 - Inspiratsiooni Instituut. kujundas funnelsmaster
X